Gynekologická ordinace MUDr. Vendula Pilecká, Benešov nad Ploučnicí
www.gynekolog.cz/pilecka
MUDr. Vendula Pilecká

Zpracování osobních údajů

Vážené klientky,

podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) tzv. GDPR, platného od 25.5.2018, jsem povinna, jako správce osobních údajů, Vás informovat o tom, které osobní údaje zpracovávám, za jakým účelem a jaká máte práva.

K tomu slouží Informace o zpracování osobních údajů, jejíž text je zveřejněn na webu a v písemné podobě v čekárně ordinace.

Pro telefonickou a emailovou komunikaci s Vámi je třeba podepsat Souhlas s předáváním zdravotních informací, kde vyjadřujete své přání o sdělování zdravotního stavu těmito „nezabezpečenými“ kanály a zároveň si určíte heslo k ověření Vaší identity.
Tento „souhlas“ můžete vytisknout, vyplnit a naskenovaný zaslat zpět na náš email, nebo budete vyzvána k jeho vyplnění při nejbližší návštěvě naší ordinace. Souhlas je součástí Vaší dokumentace a lze ho kdykoliv odvolat.

Informace pro pacienty o zpracování osobních údajů (pdf)

Souhlas pacienta s předáváním zdravotních informací (pdf)

Zpět na hlavní stránku

Copyright © 2016 MUDr. Vendula Pilecká  |  Zásady cookies