Gynekologie
Porodnictví
Dětská gynekologie

O nás Jste naší největší prioritou

Aktuality

Ordinace v pátek večer a o víkendu

Milé pacientky, máme pro Vás úžasnou zprávu - ordinujeme i každý pátek od 16,00 do 20,00 a každý druhý víkend - sobota od 9,00 do 19,00, neděle od 9,00 do 14,00.

Potýkate se s problémem vysokého pracovního vytížení, stresu v pracovních dnech? Využijte naši službu a objednejte se během víkendu. Rádi se o Vás postaráme.

Něco pro krásu našich klientek

PRP (plasmaterapie, vampírsky lifting)

Přijímáme nové pacientky

Vítejte v naší praxi

Jsem potěšená, že jste si vybrali Gynekologie Femina s.r.o. pro splnění Vašich potřeb v oblasti zdravotní péče. Je nám ctí Vám pomoci zdravotnickými službami v gynekologii a porodnictví. Při návštěvě naší ordinace brzo zjistíte, že jste naší největší prioritou! Snažíme se Vám poskytnout nejlepší služby zdravotní péče. Nejste jenom dalším pacientem - jste jedním z našich milovaných pacientů a budeme s Vámi zacházet s respektem a pozorností, které si zasloužíte.

Čeká Vás příjemné prostředí

Spojením dlouholetých klinických zkušeností a hluboké empatie s pacientkami dokážeme vytvářet příjemné prostředí, kde se pacienti mohou cítit v klidu i při náročnejších gynekologických zákrocích. Používáme nejmodernější technologii, abychom zajistili, že naše pacientky dostanou nejlepší diagnostickou i preventivní péči.

Když navštívíte naši ambulanci, neváhajte a buďte aktivní, neváhejte klást otázky a vyjádřit své obavy ... chceme jednoduše pomoci!!!

Objednávání telefonicky na čísle

Kontakt Naši ordinaci najdete v Domoradicích

Kde nás najdete

Adresa, telefon, email

Ordinační hodiny

Pondělí

6,45 - 13,00 a 13,30 - 18,30

Úterý

6,45 - 13,00

Středa

6,45 - 13,00

Čtvrtek

6,45 - 13,00

Pátek

klinický den v nemocnici

Náš tým Lékařka a sestřička

MUDr. Andrea Římanová lékařka


Alexandra Švamberková sestřička


Naše služby Mé klinické zkušenosti zahrnují preventivní péči od dětského věku, přes dospívaní až po menopauzu

Gynekologie

Gynekologie Femina nabízí každoroční prevent.prohlídky s PAP testy, vyšetření prsů a testování HPV, očkování proti HPV viru (všechny 3 vakcíny Gardasil, Gardasil 9, Cervarix). Nabízí také testování a léčbu pohlavně přenosných chorob, terapii abnornálního krvácení. Preventívní péče by měla být prioritou každé ženy.

Poskytujeme také poradenství ohledně plánování rodiny, ale i vysvětlení různých možností antikoncepce.

Pokud máte potíže s otěhotněním, můžeme Vám nabídnout diagnostické hormon. testy a ultrazvuky, které Vám pomohou zjistit, co Vám brání v tom, že se neplní Vaše sny ohledně těhotenství. Také zajišťujeme indukci ovulace (kontrola uvolnění vajíčka z vaječníku), abychom zvýšili Vaše možnosti koncepce.

Poskytujem také poradenství při poruchách menstruačního cyklu, bolesti pánve, děložních polypech, ovariálních cystách, endometrióze i myomech.

Porodnictví

Ať už očekávate své první dítě nebo Vaše páte dítě, budete pravdepodobně mít nějaké otázky a potřebujete důveryhodné místo, kde Vám zodpovíme Vaše otázky. Jsme Vám k dispozici a procházíme Vaším těhotenstvím s Vámi od začátku až do konce.

Pokud máte rizikové těhotenství, také Vám rádi pomůžeme.

Jeden z nejkrásnějších okamžiků těhotenství je ultrazvuk, který je kouzelný od první bití srdíčka až po 3D ultrazvuk, kde se můžete podívat tváří v tvář svého dítěte.

Menopauzální péče

Poskytujeme menopauzální péči. Menopauza může být obtížná v životě jakékoli ženy. Pomůžeme vypořádat se s jakýmikoli nepříjemnými příznaky. Nabízíme hormon. terapii a rizikové pacientky odesílame na screening osteoporózy.

Pro krásu Něco pro krásu našich klientek

 PRP (plasmaterapie, vampírsky lifting)

Milé pacientky, v naší ordinaci provádíme i učinnou metodu obnovy zdraví a krásy. Máte-li zájem o zlepšení kvality Vaší pleti a redukci vrásek, neváhejte a zkuste to.

PRP terapie (plasmaterapie) je vhodná na vystresovanou, věkem povadlou pleť, na celkovou regeneraci pleti a regeneraci pleti a buněk zničených UV zářením. Je vhodná i pro pleť v přechodu.

Může se použít na tvář, ruce i dekolt.

Plasma v ošetřených oblastech se absorbuje do 48 hodin od aplikace. Hned po aplikáci vám může připadat ošetření bez efektu, ale do 2 týdnů se dostaví očekávaná tvorba kolagenu a jeho positívní regenerační účinky.

Jedná se o aplikaci odebrané a zcentrifugované Vaší plasmy do žádané oblasti (celé tváře).

Jak často se doporučuje plasmaterapie?

Pro zachovaní zdravé a svěží pokožky bez výrazného stárnutí se doporučuje 1 ošetření za půl roku.

Při ztrátě tonusu pleti, pružnosti pokožky se doporučuje nejdříve absolvovat 2-3 ošetření ve 2 týdenních intervalech a poté pokračovat 1x za půl roku.

Je možnost i pro  lepší efekt aplikovat PRP (plasmu bohatou na krevní deštičky) + kyselinu hyaluronovou, kdy efekt se ještě více znásobí.

Cena za jedno ošetření PRP terapie je 2000 Kč.
Cena za ošetření s kyselinou hyaluronovou je 4000 Kč.

 Vyhlazení vrásek - botulotoxin

  • odstrańuje vrásky (uvolňuje svaly a úplně redukuje vrásky)
  • omlazuje pokožku
  • velmi rychlý ambulantní zákrok
  • bez nutnosti anestezie
  • opakováním se účinek prodlužuje

Botulotoxin se používá k odstránění mimických vrásek zejména mezi obočím (vrásky hněvu), na čele a také u zevních očních koutku.

Botulotoxin se může uplatnit i při výrazné redukci pocení (zejména podpaží, poté dlaně, plosky nohou).

Botox se stal jedním z nejoblíbenějších kosmetických výkonů, který relaxuje tvářové svaly, který pomáhá schovat roky z Vašeho vzhledu, čímž Vám dává mladistvý a omlazený vzhled.

Aplikace botoxu trvá asi 10 - 15 min. Výkon není bolestivý.

Ůčinek botoxu je reverzibilní - efekt trvá přibližně 6 měsíců, přičemž dochází k redukci vrásek mimických a zabrańuje prohlubování již starších vrásek.

Ihned po zákroku je možné se vrátit do práce, není nutné velké omezování.

Máte-li zájem vypadat o pár let mlaději, můžete se u nás objednat.

Cena našeho botoxu:

vrásky mezi obočím (mračivky)1500 Kč
vrásky na čele1500 Kč
vrásky kolem očí1500 Kč
redukce pocení axilla, dlaně, ploskadle domluvy

Je nám ctí Vám pomoci zdravotnickými službami v gynekologii a porodnictví.

Spolupracující pracoviště

Objednejte se

Můžete se objednat osobně nebo telefonicky v ordinačních hodinách na čísle